Site duyuruları

UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİ KULLANIMA AÇILDI!

UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİ KULLANIMA AÇILDI!

Yanıt sayısı: 0

Uzaktan Eğitim Sistemi üniversitemizin 2019 - 2020 Bahar döneminde danışman onaylı aktif ders kaydı bulunan tüm öğrencileri için aktif edilmiştir. Aşağıdaki hususlara lütfen dikkat edin:

1. Sisteme ilk kez giriş yapacak olan öğrencilerimiz kullanıcı adı olarak öğrenci numaralarını, ilk giriş şifresi olarak ise Haruzem1* kullanmalıdırlar.
2. Sisteme giriş yaptığınızda ayarlar kısmında e-posta adresinizin doğru olduğuna emin olun. Bu adres şifre unutma durumunda size yeni şifre gönderilmesi için kullanılacaktır.
3. Sistem üzerinde 2019 - 2020 Bahar dönemi için kayıt yaptırdığınız tüm teorik dersleri görüyor olmanız gerekiyor. Eğer derslerinizin eksik olduğunu düşünüyorsanız öncelikle Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden ders kaydınızı kontrol edin. Eğer teorik saati bulunmasına rağmen üzerinizde görünmeyen kayıtlı bir dersiniz var ise bizimle iletişime geçin.
4. Kayıtlı olduğunuz derslerin sayfalarında dersle alakalı herhangi bir materyal yüklenmemiş ise bu durumu DERSİN HOCASI ile veya FAKÜLTENİZ ile görüşün. Ders materyalleri hakkında HARUZEM’in yetkisi veya inisiyatifi yoktur.

HARUZEM ile iletişime geçmek için;

mesutyildirim@harran.edu.tr
serafettinyilmaz@harran.edu.tr


adreslerine e-posta gönderebilir veya site üzerindeki yardım kısmından mesajınızı yazabilirsiniz.

Herkese kolaylıklar diliyoruz.