Site duyuruları

DÖNEM SONU SINAVI HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU

DÖNEM SONU SINAVI HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU

Yanıt sayısı: 0

2019 - 2020 Eğitim - Öğretim Yılı Güz Dönemi Ortak Dersler (Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I, Türk Dili I ve Yabancı Dil I (İngilizce)) Dönem Sonu Sınavı 27.12.2019 Cuma günü saat 14:00’da hem uzaktan hem de yüz yüze öğretime dahil olan öğrenciler için Tıp Fakültesi hariç tüm üniversitede ortak olarak gerçekleştirilecektir. Sınav salon listeleri fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokulları tarafından asılmaktadır. Ayrıca TC kimlik ve öğrenci numaranızı girerek sınav giriş bilgilerinizi öğrenmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Sınav Hakkında Dikkat Edilecek Hususlar:

- Sınav girmek için herhangi bir giriş belgesine ihtiyaç yoktur.
- Sınava öğrenci kimliği veya öğrenci belgesi bulunmayan öğrenciler alınmayacaktır. Mutlaka bu belgelerden birine sahip olduğunuza emin olunuz.
- Sınava mutlaka sizin için belirlenmiş olan salon ve sırada girmelisiniz.
- Sınav esnasında cep telefonu veya herhangi bir elektronik cihaz bulundurmak yasaktır. Lütfen sınav gelmeden bu tarz cihazların yanınızda olmadığından emin olunuz.

NOT: Tıp Fakültesi için Dönem Sonu Sınavı 23.12.2019 Pazartesi günü saat 15:00'da yapılacaktır.

NOT: Şanlıurfa Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Şanlıurfa Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencileri için sınav iki seans olarak yapılacaktır. Sabah seansı saat 10:00'da yapılacak ve 1. sınıf öğrencileri katılacaktır. Öğleden sonra seansı saat 14:00'da yapılacak ve alttan alan öğrenciler katılacaktır. Lütfen yukarıdaki linkten sınav giriş bilgilerinizi kontrol ediniz.