Site duyuruları

Uzaktan Öğretim ile YDS için 32 Saatlik Soru Çözüm Teknikleri Kursu

 
Dursun Akaslan 'ın resmi
Uzaktan Öğretim ile YDS için 32 Saatlik Soru Çözüm Teknikleri Kursu
yazan Dursun Akaslan - 28 February 2018, Wednesday, 22:58
 

Uzaktan Eğitim Araştırma Uygulama ve Araştırma Merkezi (HARUZEM) tarafından "Yabancı Dil Sınavı için Soru Çözüm Teknikleri" üzerine 32 saatlık kurs verilecektir. Kurs süresince öğrencilerimize kelime, edat bilgisi, dil bilgisi, cümle tamamlama , çeviri, paragraf, diyolag tamamlama, vb. soruların çözüm teknikleri ayrıntılı olarak gösterilecektir. 

Uzaktan Eğitim Araştırma Uygulama ve Araştırma Merkezi (HARUZEM) tarafından düzenlenecek 32 saat ve 4 hafta sürecek olan "Yabancı Dil Sınavı için Soru Çözüm Teknikleri" kursumuz Okt. Ali DİKİCİ tarafından verilecektir.  Kursumuza kayıt yapan öğrencilerimize Okt. Ali DİKİCİ tarafından hazırlanmış ve İrem Yayıncılık tarafından yayınlanmış olan "YDS Tamamı Çözümlü 5 Özgün Deneme" başlıklı kitap hediye edilecek ve adreslerine ücretsiz olarak gönderilecektir. 

Uzaktan Eğitim Araştırma Uygulama ve Araştırma Merkezi (HARUZEM) tarafından düzenlenecek kursumuzun programı Tablo 1'de gösterilmiş olup her hafta bir deneme olmak üzere toplamda 4 deneme çözülecektir. 

Kursumuz HARUZEM tarafından uzaktan öğretim yoluyla verilecek olup öğrencilerimiz mekan sınırlaması olmaksızın derslere istedikleri zaman katılabilecek ve sorularını Okt. ALi DİKİCİ'ye yöneltebileceklerdir. Ders kayıtlarını 1 Nisan 2018'e kadar tekrar tekrar izleyebileceklerdir.  Uzaktan Eğitim Araştırma Uygulama ve Araştırma Merkezi (HARUZEM) tarafından düzenlenecek  olan "Yabancı Dil Sınavı için Soru Çözüm Teknikleri" kursumuz günde 4 saat, haftada 8 saat ve 32 saat sürecektir. 

Uzaktan öğretim yoluyla verilecke olan kursumuza katılmak için öğrencilerimizin İnternet bağlantısı olan akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayara sahip olması yeterlidir. Kursa katılacak olan öğrencilerimize ayrıntılı bilgi verilecektir. Dünyanın neresinde olursanız olun bu kursa katılabilirsiniz. 
 

Öğrencilerimizin Yabancı Dil Sınavı için Soru Çözüm Teknikleri Kursuna katılmaları için 

ÖN KAYIT YAPMALARI 

yeterlidir. 


İLETİŞİM

Ön kayıt yaptırmak için lütfen 0414 318 30 00 / 3033 numaralı telefonu arayınız veya haruzem@harran.edu.tr adresine eposta gönderiniz.